Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így idővel futhatok újra?...

Így idővel futhatok újra? Anno régebben hasonlóképp kezdtem el a futást csak akkor nem volt fájdalmam.

Figyelt kérdés

Munkahelyi baleset miatt, ülőmunkát végzek nem bírok sajnos emelni.

Gondolom ez miatt a derekamnál és a hasamnál lazult az izom és a csípőmnél is séta közben " mintha össze érne" a csont. Kopás, sérv nincs. Vmi izületi tok becsípődik ilyenkor azt hiszem így mondták.

Ha napi 20 percet sétálok akkor az már jó,de fog használni?

Olyantól érdekelni aki hasonlóan még nem tud futni.


2020. febr. 12. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A probléma pontos orvosi ismerete nélkül és annak pontos ismeretében is ezen az oldalon max megsaccolni tudjuk a dolgot.


Ha szánsz rá annyit, akkor keress fel egy sportorvost, aki az esetleg terápiás eljárasokat, és gyakorlatokat meg tudja veled beszélni, hogy mi kell ahhoz, hogy újra futhass.

2020. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton,de a kezeléseken nem tudok részt venni.( Nem fér bele a munkaidőbe, kell a pénz nem hiányozhatok) Otthoni gyógytorna érdekelne. Nem tudom van-e olyan hogy elmegyek párszor és megtanulva otthon csinálom, mert orvos is mondta vidikről nézegessem de más ha vki felügyel.
2020. febr. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!