Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért használja mindenki...

Miért használja mindenki játszótérként a kondiparkokat?

Figyelt kérdés
Már a fm ki van velük, hogy az ember kimenne edzeni egy jót, de nem tud csak hajnalban, vagy késő este mert nappal mindenki odaviszi a kölykét!

2020. febr. 15. 20:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem az a célom, hogy a gyereknek elvegyem a kedvét bármitől is! Természetesen nem szólok rá, hát had játsszon, de elsősorban nem azért van. Ezt az anyukának tudnia kellene. Nem ér annyit az egész, hogy rászóljak mert ha szólok akkor én fogom magam utána kényelmetlenül érezni, hogy elzavartam őket önző módon, a gyerek pedig lehet szeretett volna játszani egy kicsit. Nekem sem célom ez, csak arra akartam rávilágítani hogy jó lenne, ha rendeltetésének megfelelően használnák manapság az emberek a kondiparkokat! Egyébként meg megoldom mert elmegyek hajnalban, mert nappal már nem lehet oda menni, mert tényleg mindenki ott tanyázik, gyerekkel, leülnek oda idősek is, sőt a szülők direktben viszik oda a gyereket.. ottmaradnak öt percig aztán mennek! Az első válaszoló jól írta, én sem megyek át a játszótérre és sorolhatnám! Arra voltam kíváncsi, hogy ez csak errefelé van így, vagy mások is tapasztalják esetleg?
2020. febr. 16. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Kar ezen ràgodni, ha zavarnak oldd meg a problemad.
2020. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vegyél már be egy nyugtatót... :D
2020. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy itt nálunk Hatvanban is van és itt is kis gyerekek vannak. Amiota egyik leesett a húzódzkodorol azóta kevesebb a gyerek ott. Sajnos a szülő akkor jön rá hogy jobb a hinta mint a vasrúd mikor szétveri a fejét a gyereke.... Amúgy én mikor voltam kint, és edzettem megkérdeztem kié a kisfiú aki epp csikpazkodott és mondtam nekik örülnék ha pár utcával fentebb vinnék a gyereket mert itt edzeni szeretne az ember és ennyi. Bocsánatot kértek majd mentek. Nincs ebbe semmi de egyébként valóban idegesítő hogy oda viszik ki.
2020. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!