Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mégis hogy fogyjak rendesen?

Mégis hogy fogyjak rendesen?

Figyelt kérdés

Tornázgatok, kevesebb szénhidrátot eszem. De mégis olvasom, hogy nem kell ehhez mozogni csak a kaján kell változtatni. De miért? Azért nem rossz ha valaki mozog mellé szerintem.

Egy kiló ment le egy hónap alatt ez mondjuk nagyon kevés,de a farkcsontom is marhára fáj az ülőmunkától és séta közben nagyon fáj.


Kalóriabázison írok mindent, de szénhidrát az mindig eszméletlen sok. Pl a belvita kekszben is nagyon sok van pedig egészséges (?)


Javaslat?



2020. febr. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell pörgetni az anyagcserédet, egyél 5-6 alkalommal egy nap. Izzasztó, intenzív sport heti 3-4 óra időtartamban.

Cukrot vedd vissza, próbálj a zöldségek irányába menni, de ne koplalj. Mindent ehetsz, csak a kalóriadús kajákból mértékkel.

2020. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Napi 3x tudok enni, mert ennyi időm van,de igyekszem normális kajákat enni.

De múltkor egy ismerősöm leoltott h "minek eszek almát, mert több kalória van benne mint egy zsíros kenyérben. Minek csinálok felülést merr nem ér semmit főleg mert keveset csinálok"


Tudom, hogy nem attól kesz lapos a hasam,de jobb ha edzve van, mintha nem lenne. De a futni nem tudok a farkcsontom miatt, szerintem nem is az ülőmunka miatt fáj hanem mert sokat híztam.

2020. febr. 18. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"De múltkor egy ismerősöm leoltott h "minek eszek almát, mert több kalória van benne mint egy zsíros kenyérben"



Egy javaslatom lenne csak. Ne barátkozz értelmi fogyatékosokkal!

2020. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

7000 kalória egy kiló zsír, azt te döntöd el hogy ezt a hiányt edzéssel, kevesebb evéssel, lapátolással vagy virágkötéssel éred-e el.


Tehát ha napi 1000 kalóriával kevesebbet eszel és ne adj isten még heti háromszor mozogsz is, akkor biztos fogyni fogsz.

2020. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!