Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen adottságokkal lehet a...

Ilyen adottságokkal lehet a lányom balettos?

Figyelt kérdés
155 cm(valakitől hallottam hogy 160 centi alatt nem lehet balettos ez igaz?) 42.5 kg(jó ez a súly?) Nem szeretném ha egy kilónál többet kellene fogynia. Jobb spárgája lemegy az angol meg a bal csak ha jól be van melegítve. 5 éves korától balettozik most 13 éves,jövőre szeretne felvételizni a pécsi táncművészetire. Elég tehetséges és már most szeptbertől spicccipőznek is a táncon. Szerintetek van esélye oda? Olvastam hogy túljelentkezés van és csak 15 fő a felvehető. Szerintetek fel fogják venni? És ha felveszik utána lehet balettos? Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. márc. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem simán lehetne, de hogy felveszik-e, az jó kérdés. Ha valóban ennyi a túljelentkezés, nem kizárt, hogy valóban az 5 centi miatt nem fogják felvenni, de ez csak ürügy. Próba szerencse, aztán ha nem jön össze, akkor se keseredjen el, lehet folytatni más helyeken is, persze az fizetős lesz, de a lányom álmaiért bármit.
2020. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha felveszik, utána még végig kell csinálnia a képzést. És utána sem biztos, hogy kap szerepeket. Szerintem ne görcsöljezek rá ennyire a profi karrierre. Balettozzon a tánc öröméért, hobbiból. De nem okos dolog a balettre feltenni az életét. Próbálja meg a felvételit, mert izgalmas kihívás, de ne úgy menjetek oda, hogy ezen múlik az élete.
2020. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem lehet h lenne esély. De a felvételin nézik a hajlékonyságot asszem. Vagyis ha komolyan szeretne bejutni oda akkor nyújtsa le a bal és az angolspárgáját.

Sok sikert!! ;D

2020. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Felvettek a lányod sikerült a felvételi?
2022. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!