Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi hány kalória mozgást...

Napi hány kalória mozgást kell ahhoz csinálnom, hogy formásabb legyek?

Figyelt kérdés

Sovány vagyok, nincs sok felesleg rajtam, így úgy gondoltam neki állok edzeni.. Úgy érzem, jobb az étvágyam és bár nem mérem magam, de úgy érzem kezdek hízni is. Viszont igazából ha már jól alakul, szeretném ha nem zsírként, hanem izomként ragadna rám valami. Bár inkább popóra leginkább. Edzés terv meg van, minden izmot meg mozgatok vele, csak mennyi a napi egészséges kalória égetés, illetve hogy is kell edzeni? Jelenleg egy ismerősömtől hallva 2 nap edzés 1 nap pihenő. Köszönöm a segítséget :)

28/L


2020. márc. 2. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A forma nem jön zabálás nélkül. Ha kalóriadefeicitben vagy, akkor ne is várd.


"csak mennyi a napi egészséges kalória égetés" - ???

"illetve hogy is kell edzeni" - felette írtad, hogy edzésterved megvan és átmozgatsz vele mindent. Mi a kérdés?

2020. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áh, már értem. :) Kiindulva abból, hogy a teljes testes edzéstervek inkább 3 naposak szoktak lenni, edzésnap után hagyj ki 1-2 napot, az aerob mozgás az, ami mindennap mehet. 2 napot egymás után nem érdemes teljes testesben edzeni.
2020. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!