Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy nap kb.7000-et lépek,...

Ha egy nap kb.7000-et lépek, az hány kalóriát jelent?

Figyelt kérdés

Az órám mire hazaérek a suliból kb. ennyi szokott mutatni. Ezt reggel fél 6 körül kezdem, és olyan 3 óra kürül érek haza, ekkora szokott meglenni a 7000. Ilyenkor 220 és 310 közötti elégetett kalóriát szokott mutatni. Higgyek ennek?Pulzust is mér közben. Viszont ezt a sokat nem egyszerre lépem, hanem egy fél nap alatt.



Ez mennyi kalória lehet? Bocsi, ha hülye kérdés, csak nem tudom, hogy ezt most felszámoljam-e a napi kajálásba.


Egyébként lány vagyok, 16 éves.



2020. febr. 10. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem igazán sok, úgy meg, hogy sok részletben van, végképp nem.

Az órád meg nagyon nem reális adatokat mér, ez még akkor is sok kalóriafelhasználásnak számítana, ha egyszerre és aránylag gyorsan tennéd meg.

2020. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, mivel nagyon nem mindegy milyen lépések, milyen tempó és hol. A legtöbb ilyen órának a pulzusmérése is pontatlan.


A 7000 valóban nem sok, nekem olyan napokon szokott ekörül lenni, ha aznap pihenőnapot tartok.

2020. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!