Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5x1 ora kardio mennyire...

Heti 5x1 ora kardio mennyire hatekony es tarthato hosszutavon?

Figyelt kérdés

23/f vagyok, Jo nagy tulsullyal (185 cm / 120 kg) es szeretnek eletmodot valtani. Korabban is probalkoztam mar tobbszor is, a rekordom 10 kg minusz volt eddig, de az sajnos vissszajott mar azota).


A mostani munkahelyem mellett nem sok idom jut magamra, viszont mar felmondtam es az uj (kozelebbi) munkahelyem mellett lesz mar annyi idom, hogy minden napra be tudjak iktatni 1 ora kardiot.


A kerdesem az lenne, hogy ez eredmenyes es tarthato lehetne szerintetek hosszutavon (megfelelo etrend mellett)?


2020. márc. 13. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem diétázol, adsz le 30kg-ot kezdesz kardiózni akkor? Sokkal kevésbé terhelné meg a szervezeted.
2020. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Setalni tudsz es dietazni, ha lemegy minimum egy 20kg akkor kezd el a kardiot. Ilyen tulsullyal nem fogod birni es csak a kedved veszi el. Fokozatossag kell a szervezetnek.
2020. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!