Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rockysok, nektek mi a vélemény...

Rockysok, nektek mi a véleményetek az olyan táncosokról, akik egyesületet váltanak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen le van kommunikálva a régi edzővel, csapattársakkal stb., tudják és lehetőleg megértik, hogy mi az oka a váltásnak (pl. a táncosnak egyértelműen jobb lehetőségei vannak az új egyesületben), akkor szerintem semmi gond nincs ezzel. Az szokott gond lenni ilyen esetekben, hogy a felek elbeszélnek egymás mellett, amiből félreértések és megsértődések születnek, amik persze elterjednek a rokisok között és esetleg rossz fényben tüntetik fel (akár jogosan) a táncost vagy az edzőt. Ha mindent mindenkivel világosan és őszintén megbeszélsz, akkor szerintem senkinek nem lehet egy szava sem - ettől még persze lehet, hogy lesz. :D


Melyik egyesületekről van szó, ha szabad érdeklődnöm? (:

2020. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem konkrét eset, csak érdeklődtem! :) jöhetnek még válaszok!
2020. márc. 22. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Több oka is van annak, miért váltanak egyesületet egyesek. Általában az a gond, hogy nem megfelelően kommunikálják a váltási szándékot, sok esetben nem veszik figyelembe a nevelő egyesület belefektetett munkáját, de az is gyakori, hogy az átvevő egyesületre haragszanak meg, hogy elcsábítgat, holott az egyesületváltók jó része általában maga akar egyesületet váltani. Ezt úgy kell elképzelni, hogy egyszer csörög a telefon, helló, XY vagyok, át szeretnék jönni. Vagy XY vagyok, át szeretném hozni a lányomat. Semmiféle csábítgatás nincs.

Általában jó tanács, hogy egyesületváltás előtt jól gondold át, hová és miért szeretnél menni. Csak azért átmenni valahová, hogy ne ebben a mostaniban legyél, ez azért elég kevés indok. Ahová átmész, ott általában szívesen várnak, bizalmat fektetnek beléd, ne csak azért menj át máshová, hogy otthagyd a régit. Sokan úgy érzem, hogy egyesületváltásnál csodákat várnak az új egyesülettől (és ezért gyakran nagyok a csalódások), vagy éppen minden mindegy alapon döntenek, csak el tudjanak menni a mostani egyesületből (és cseverből vederbe kerülnek). Egyik se helyes taktika.

2020. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen normális! Persze az edzővel mindenféle képpen lekell kommunikálni és elmondani, hogy miért szeretnél váltani!

Akár azért mert jártál abba az egyesületbe is edzésre mert a csapat fele onnan volt és jobban bejön az a légkör de ha te találsz olyan egyesületet ahol szivesen fogadnak es jobbak az esélyeid is nyugodtan mehetsz !

Csak ezt tisztazd le elotte a csapoattarsaiddal es az edzoddel hogy ne érje oket meglepetes !!


(Uii: anno en is atmentem az egyikbol a másikba mert jobb helyem colt ott sokkal jobb volt a légkör es Vikagversenyekre mehettem ha viszont maradok nem ez tortenik, de nalam ezt a 2edzo le kommunikálta egymassal igy nem volt semmi baj)

2021. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!