Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek elkezdeni...

Mit tegyek ha félek elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban szerettem volna elkezdeni, de a szüleim sose irattak be sehova. Aztan egy jó ideig eszembe se jutott, de már 1 éve megvan bennem, hogy nagyon szívesen elkezdeném, de eleggé félek, az, hogy felüljek az oké de utána lehet lefagynék pedig "lovagoltam" már (ha az annak szamít, hogy falunapon felültem és vezettek) 😂 Valakivel volt már ilyen? Valami tanács hogy tudnám leküzdeni?
2020. márc. 25. 22:48
 1/4 Twlinda válasza:
47%
A lovaglás a legjobb dolog a világon! Normális, hogy félsz az elején, ez nem baj, ez motivál!
2020. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Természetes, hisz egy ostoba zsákmányállat hátán billegsz, ami egy kiskutyától is a halálba rohan.
2020. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, de nem egyedül leszel és 1. Oran úgyse fognak elengedni egyedül, futoszaron leszel
2020. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmi baj, ha félsz. Úgyis segítenek majd hogy mit hogyan csinálj. Jó lesz! :)
2020. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!