Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixpro függőségre mi a...

Tippmixpro függőségre mi a megoldás úgy, hogy ne hagyjam abba, de ne is veszítsek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Xd jó stratégia kell!

Márciusba 600000FT-ot nyertem össze TippmixPro-n! Minden nap 2 meccset kiválasztottam és azokra tettem és eddig be is jött, persze Márciusba voltak kihagyások, mert azért nem tettem minden nap, mert a vírus miatt most kevés a fogadási lehetőség! Ha megteheted, akkor nagy tétben játsz és válassz ki olyan meccseket amik biztos bejönnek.

2020. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy biztos meccs. Mi alapján választottál?
2020. ápr. 6. 09:22
 3/31 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu, amit az első válaszoló írt. És tényleg nincsenek biztos meccsek. Akkor a zrt. már csődbe ment volna.
2020. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy kamu. Egyetlenegyszer, magam sem tudom, hogy hogy, de egyfolytában jöttek egy hónap alatt, amiket raktam és azt forgattam vissza, így 300ezerből(ami az akkori végkielégítésem volt) csináltam 3,5 milliót, csak 5millióig akartam felmenni és egy nevesincs meccsen el is ment az egész meg a Nadal-Wawrinka összecsapáson, de úgy, hogy nagyon fújt a szél és Nadal hozta volna, ha nem fújja ki a kezéből a labdát. Emlékszem, pont utána akartam bankszámlára utalni az egészet.

Mikor benne vagy, nem érzed a határokat, főleg, ha nagyban csinálod és akkor nem számít h 20ezer vagy 200ezer.

Amúgy 200ezer felett már nagy nyereménynek számít és több mint egy hét, mire utalják.

2020. ápr. 6. 10:38
 5/31 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép összeg. Csak az a baj, hogy akármennyit szedsz össze, a végén úgyis elbukod. Én nemrég szoktam le a tippmixről.
2020. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem kell leszokni, csak észszerűen kell használni és időben leállni vele, aztán újra kezdeni.

Nekem pl nagyon jól kitölti az időmet és nélküle fél embernek érezném magam, de nem jelenti azt sem, hogy nem tudom nélkülözni.


Olyan izgalmat ad, ami más nem adja, ezért is jó, ha van.

2020. ápr. 6. 12:16
 7/31 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy nyerni lehet vele, mert akkor senki sem csinálná, ha nem így lenne.

Vissza kéne gondolni, hogy hol volt a buktató, én pl mindent felraktam egy eseményre, az nagyon veszélyes és ha nyersz, annyira nem érzed meg, mint a veszteséget.


Nektek hol voltak a buktatók?

2020. ápr. 6. 12:18
 8/31 anonim ***** válasza:
Függő vagy. Ami nem baj, én is az vagyok, csak nem szellemileg, hanem nekem a sportfogadás az elsődleges bevételi forrásom. A kérdésedben a válasz: nyerni kell.
2020. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést. Tényleg semmihez sem fogható, mikor meccseket nézek és tétje van a dolognak.
2020. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én tuti belehalnék, ha ez lenne az anyagi forrásom. Hogy kell nyerni?
2020. ápr. 7. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!