Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miféle bokasérülés lehet ez,...

Miféle bokasérülés lehet ez, meg fog gyógyulni?

Figyelt kérdés

3 éve nem futottam ,előtte rendszeresen.

Megint elkezdtem múlt héten edzeni.

Régen mindig egy hosszú dombra sprinteltem fel,majd kocogtam le ezért megint ilyen edzéstervet csináltam,mert annó is működött.


A harmadik alkalommal mikor az edzés felénél éreztem hogy a bal bokám eléggé fáj,nem is tudtam folytatni.Etelt 1 hét és baromira fáj a bokám és kicsit meleg is,4 napja már munkaszüneten vagyok(a járvány miatt) és nemhogy javult talán még rosszabb is,reggel nagyon nehezen állok rá nap folyamán kicsit javul de sokszor belenyilall és pihenés közben is van hogy lüktet.Ez meg fog gyógyulni vagy el kell menni vele orvoshoz?Mit lehet tenni hogy később ne sérüljek meg?Lehet kocogással kéne kezdeni dombfutás helyett?


2020. ápr. 6. 10:19
 1/1 A kérdező kommentje:

Vagy lehet azért van mert nehéz vagyok a futáshoz?

183 magas vagyok és 90 kiló,nem vagyok túlzottan elhízva de 3 éve nem sportoltam semmit

2020. ápr. 6. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!