Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki nagyon nehezen szánta...

Van aki nagyon nehezen szánta rá magát az edzőterembe járásra?

Figyelt kérdés

Milyen volt amikor elsőnek voltál teremben ?


Mennyire volt fura ?


Étrendet is csináltál/tattál ?


2020. ápr. 13. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Oh, nagyon.

Rendkívül vékony férfi vagyok, féltem, hogy kinevetnek egy edzőteremben.

Olyan edzőtermet néztem ki magamnak, ahol személyi edzők dolgoznak (tehát nem teremedzők, így elég drága is volt). Tudom, már beteges, de hetekig csak nézegettem a terem honlapját, aztán elséátáltam arra, de nem mentem be, aztán egyszer csak bemerészkedtem... 4 évig jártam oda.

Fura volt, hogy senki sem röhögött ki, mindenki csinálta a dolgát. Az étrendemet együtt alakítottuk ki, és az edző rendszeresen megnézte, amit leírtam.

2020. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kollégám nagybátyjával mentünk el, tök jó élmény volt. Megmutatta szépen a gépek és a súlyok használatát, adott tanácsokat a kezdő programhoz. A többi ember nem foglalkozott velünk, elég nagy terem volt sokféle típusú látogatóval.
2020. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kb 3 évbe telt mire rá szántam magam. Mindig túlsúllyal küszködtem. 2018 január másodikán mentem le először a terembe. Év végére 40 kilótól szabadultam meg, életem legjobb döntése volt, hogy elkezdtem. Amikor először lent voltam valószínű nevetséges volt amit csináltam, de idővel bele jöttem, sajnos személyi edzőre nem volt pénzem, ezért mindent magamnak kellett kitapasztalnom. Természetesen étrendet is változtattam, internetről néztem, hogy mit, mikor és mennyit egyek. Sajnos kb.egy éve nem járok már de azóta is próbálok helyesen táplálkozni, mindenkinek ajánlom, hogy vágjon bele. Ne feledd, az első lépés a legnehezebb!
2020. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!