Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedülállóként szívesebben...

Egyedülállóként szívesebben járnál egy olyan edzőterembe, ahova csak szintén egyedülallóak járnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy valaki nyit egy konditermet csoportos órákkal is, ahova ismerkedési céllal járnának az emberek. Lecsapnál a lehetőségre,hogy összekösd a hasznos edzést az ismerkedéssel és '2 legyet üss egy csapásra'? Ha igen, miért és ha nem,miért?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2020. febr. 21. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tuti pasi vagy. Nem, nőként nem ismerkedem edzőteremben. Oda edzeni járok, ami izzadsággal, borzolt frizurával, és izzadságszaggal jár. Kifejezetten nem a "legelőnyösebb" képet mutatom magamról edzés közben. Meg lihegek is. Nem ilyen állapotban szeretnék ismerkedni.
2020. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fizetem a bérletet, hogy az ott lévő magamutogató hülyeqrvákkal pofázzak.
2020. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is edzeni járok, nem ismerkedni.
2020. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es! Nő vagyok :D
2020. febr. 21. 17:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Latom nem sikerult ertelmezni a kerdest senkinek.

Nem az a kerdes hogy most miert jarsz terembe mert nyilvanvalo hogy edzeni jar mindenki.

A kerdes az hogy ha kenne kifejezetten ismerkedesre kitalalt terem akkor lemennel e oda hogy kellemesetna hasznossal osszekosd.

En biztos hogy nem, buta otlet de nem azert mert jaj izzadok es lihegek (ez kifejezetten idiota kifogas) hanem mert ertelmes edzeshez koncentralni kell.

2020. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert normális ember nem égetné magát azzal, hogy ott ismerkedik, ahova edzeni jár. Ez olyan, mintha a háziorvosnál stírölnéd a betegeket.


Mi van, ha nem jön össze vagy szétmennek? Utána tuti nem mennének azok, akik egymásban csalódtak, hogy ne lássák egymást többé és a végén kiürülne a terem. Ez marketing szempontból is rossz ötlet!:D

2020. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Oda edzeni járok, ami izzadsággal, borzolt frizurával, és izzadságszaggal jár. Kifejezetten nem a "legelőnyösebb" képet mutatom magamról"


Nekem bejönnek a borzos, izzadt csajok.

2020. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy ha már nem lesznek egyedülállók, mert mindenki összejött mindenkivel, akkor már tagok sem lehetnének abban az edzőteremben és szintén kiürülne. :)
2020. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem is ismerkedni akar, hanem csak dgni és ez a férfiakra különösen igaz. Szóval talán nagyobb sikere lenne egy lazább edzőteremnek.
2020. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, mert utálnám az érzést, hogy "petrezselymet árulok". Továbbá egy érdemi edzésre tényleg oda kell koncentrálni fizikaliag és mentálisan is, nem tudnék közben flörtölgetni. Ahová én járok edzeni, jellemzően nem ismerkednek az emberek. Ebből kiindulva, szerintem sokan gondolják hozzám hasonlóan.
2020. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!