Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabad buszra szállnom kirándu...

Mazsidrazsii kérdése:

Szabad buszra szállnom kirándulási céllal járványhelyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretnék a környéken kirándulni, egyedül élek, nincs kocsim, fiatal vagyok. Ezért jár pénzbírság vagy nem?

2020. ápr. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korlátozva a sport, ebbe belefér, h busszal utazz..
2020. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg nem fér bele. A tömegközlekedés pont tök jó arra, hogy terjedjen a vírus, csak annak kéne használni, akinek munka vagy ilyesmi miatt kell. Szabadidős sportolásra vannak már lehetőségek is. Gyalog vagy biciklivel (vagy görkorival, gördeszkával stb.) mehetsz. De ha még életedben nem bicikliztél, ne most próbáld megtanulni, nem kéne, hogy összetörd magad.
2020. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Kb üresenvjárnak felénk a buszok.... egy boltban jóval nagyobb a fertőzésveszély...
2020. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van biciklim, csak otthon van a szüleimnél. Mivel külön élek nincs mindenre pénzem.


De a buszon valóban kevesen vannak.

2020. ápr. 25. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért vannak kevesen a buszon, mert az emberek nem használják feleslegesen.


Esetleg egyszer lemehetnél a szüleidhez, de ne találkozz velük, csak hozd el a biciklidet.

2020. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
inkább idegeneket fertőzz buszon mint a saját szuleidet
2020. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szabad.

Én is voltam már több helyen kirándulni, most, hogy itt a jó idő... igaz én autóval.

Sehol sem látni ellenőrzéseket, híreknek nem szabad hinni, nagy kamu az egész.

2020. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!