Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok javasolni tapadós...

Tudnátok javasolni tapadós szőnyeget / jóga matracot?

Figyelt kérdés

Az nagyon fontos lenne, hogy mindkét oldalán tapadjon, hogy ne csússzanak szét a testrészeim :D


Ha személyes tapasztalatotokból, konkrét példát tudnátok mondani, annak nagyon örülnék, mert én elvesztem a hatalmas kínálatban, és fogalmam sincs, mitől jobb egy 7000 forintos jógamatrac, mint egy ezer forintos Polifoam. Azért olyan kéne, ami jobb, mint a Polifoam. És mindenképpen ami jól tisztítható.


A súlya mindegy, lehet nehéz is! Nem akarom szállítani.



2020. máj. 7. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom:

[link]


Fontos volt, hogy vastag legyen, mert a szőnyegen harci sérüléseket szereztem térd és könyék téren. Csúszni nem csúszik, de pl. ha ugrálsz rajta akkor lehet hogy az alsó része megcsúszik. Nem jógára, hanem erősítő edzésre használom.

2020. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ez jól néz ki!
2020. máj. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!