Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki kövéren...

Van itt valaki aki kövéren jár edzőterembe?

Figyelt kérdés
125 kilós nő vagyok és szeretnék menni terembe de félek, hogy bámulnának és röhejes látvány lennék egy ilyen helyen. Valaki aki hasonló cipőben jár?
2020. máj. 10. 12:08
 1/3 anonim válasza:
Körülbelül annyi kiló vagyok, mint te. Soha nem bámultak, igazából senki le sem tojta, hogy ott vagyok. A vékony, csinos nőket szokták bámulni, nem a túlsúlyosakat. Annyi, hogy olyan helyre, ahol kb. 15 négyzetméteren van bezsúfolva minden, és egymás szájában vannak az emberek, nem mennék edzeni.
2020. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen helyre alapból nem mennék. Köszi a választ megnyugodtam kicsit :)
2020. máj. 10. 12:44
 3/3 anonim válasza:

Tavaly 117 kilósan kezdtem el járni, nagyon támogató volt a közösség. Két terembe is jártam, egyik helyre a súlyzós része miatt, másik helyre mert ott olyan csoportos óra volt, amit nagyon szerettem. Sosem éreztem azt, hogy bámulnának, vagy ítélkeznének, inkább mindenkinek volt egy-két kedves szava hozzám, de nem is a súlyom miatt, hanem hogy pl jó a fölsőm, vagy hol vettem a cipőm stb, tehát nem éreztem azt, hogy én vagyok "A Kövér Csaj", hanem hogy befogadtak. 20 kilót sikerült fél év alatt leadnom és el kell mondjam, hogy ebben nagyrészt ez a pozitív közeg is szerepet játszott. Sajnos a karantén alatt elengedtem magam, de lassan elkezdem újra én is :)

Ne aggódj, nem fognak kinézni onnan. Aki edzeni jár, mind tudja, hogy neked is van egy célod, amit meg fognak érteni és ezért tisztelni fognak, hogy teszel érte. Szerintem az edzőtermek az egyik legelfogadóbb közösség.

2020. jún. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!