Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy fogyjak,...

Mit sportoljak, hogy fogyjak, de ne lógjanak a melleim?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és szeretnék 12 kg-tól megszabadulni 1 év alatt.Eddig még nem sportoltam tesiórán kívül és most szeretnék elkezdeni valamit,ami a mellemnek is jó.Most 85/B-s,és elég feszes is,viszont a kötőszövetem elég gyenge lehet,mivel nagyon sok striám van.

Ezenkívűl,hogy tudnám a kötőszövetemet erősíteni?


2010. júl. 29. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
futás,uszás,lépcsőzés,torna
2010. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
100%
Sztem egy sima fittnesterem megteszi. 12 kg egy év alatt, az 1 kg havonta, tökéletes egyenletes zsírégetés lenne, nem fog lógni a melled. Ez a mellógásos dolog a hülye női magazinok diétáinál fordul elő. Pl a 90 napos diéta. Hirtelen fogysz izomból főleg, zsírréteg marad, de az izomfogyás miatt vékonyabb vagy. Egy sima fittnes terem jó felszerelést biztosít, és a jó táplálkozás, magas fehérje, alacsony ch mellett remekül lefogysz, sztem még egy év sem kell. A bőrrepedéssel nem nagyon tudsz kezdeni semmit, az sajna megmarad, maximum a fogyástól kevésbé látszik mert nem huzza szét a bőr. A szoli is segíthet.
2010. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindig sportmelltartóban sportolj, például a futásnál

úszás nagyon jó ilyen szempontból

2010. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello szerintem uszás vagy valami vizi sport
2010. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!