Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi kalóriát éget...

Tényleg ennyi kalóriát éget 49 perc folyamatos görkorcsolyázás?(343 kalória)

Figyelt kérdés
Van egy app a telefonomon ami érzékeli ha megállok, és olyankor szünetelteti magát és nem számol tovább, viszont ha elindulok akkor elindul, nos egy óra volt az egész görkorcsolyázás ebből 11 perc volt az mikor nem mentem piros lámpák stb, viszont valamiért nem tudom elhinni hogy 343 kalóriát égettem volna el ennyi idő alatt úgy hogy átlagsebességem 10km/h max sebesség csak 13km/h volt és igazából nem azt mondom hogy nem éreztem meg mert elfáradtam, csak azért nem volt számomra annyira megerőltető.. de tényleg ennyit égettem volna el?

2020. máj. 12. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
teljesen elképzelhető egy óra gyaloglás is kb 300 kalória (sebesség stb befolyásolja.)
2020. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!