Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hátrabognizni szeretnék de...

Hátrabognizni szeretnék de félek😅 valaki esetleg tipp?

Figyelt kérdés
Szóval hátra bognizni szeretnék ugye és állásból híd megvan és onnan átlökni magam a lábammal képtelen vagyok. Lehet nem elég hajlékony a hátam. De ha esetleg elindulnák úgy ahogy alapból kell hátra bognizni talán sikerülne. Valami tipp esetleg hogyan győzzem le a félelmem?

2020. máj. 18. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi falnál próbálkoztunk vagy párnát tettünk a közelbe, hogy a hídból a párnára tettük a lábunkat, igaz hogy magasított, így könnyebb volt átlendülni, de erősítette, edzette is az átlendülést, mert nehezebb volt elrugaszkodni. Jó lehet egy tesó vagy edzőtárs segítsége, vagy vegyél hozzá jógatéglát, azzal gyakorold be.

Ha az átlendülések mennek, akkor egyből bógniból is fog majd menni később.

2020. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem az segített hogy egy nem túl meredek dombon gyakoroltam. Könnyebb volt átlendülni. Meg még ha van trambulinotok azzal is könnyebb mert nem fog fájni ha elesnél. Nekem is először otf sikerült. Sok sikert!;)
2020. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii!
2020. máj. 23. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!