Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportok vannak, amit...

Milyen sportok vannak, amit idősebben is el lehet kezdeni egyesületben?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen egyesület, őszintén, nem tudom, mi számít egyesületnek. Az a lényeg, hogy csoportban.

17/l vagyok és a legtöbb helyen: kosárlabda, tánc ilyesmi ebben a korban már mindenki jó abban amit csinál, versenyekre járnak. Húgom járt thai-boxolni és ott voltak minden korosztályból, akik csak hobbi szinten csinálták is, de a box annyira nem érdekel. Szóval ilyesmi sportolási lehetőséget keresnék. A legjobb az lenne ha tudnátok, hogy van Borsodban, de azt én is meg tudom keresni. Köszönöm, ha válaszoltok!



2020. máj. 19. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne másokat nézz. Mindig lesznek nálad jobbak, ha azt nézed, hogy miben lehetsz az első legjobb, amiben más nincs jobb szinten mint te, azt amegtermékenyülésed óta minden mással elszalasztottad :D Szerintem nyugodtan kezdj bele bármibe, ami megtetszik, idővel belerázódsz. Küdősportokba főleg. Nem kell egy hóap után versenyre menni, senki nem is kötelezne rá sztem. Apám 32 évesen kezdett el karatézni, egész sokáig jutott benne. Én akkor 11 voltam, mikor kezdtem. De mindig jöttek idősebb és új emberek is. Később a te korodban kezdtem el boxolni, előtte meg atléta voltam 4 évig. Aztán a box óta csak kondizom, szeretem, mert a magam ura vagyok és még jól is nézek ki és még az orrom sem törik be.


23/F

2020. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!