Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a fontosabb,...

Lányok, nektek mi a fontosabb, hogy rövid távon jó időt fussatok, minél hosszabb távot tegyetek meg, vagy csak szimplán hobbiból kocogtok, futtok, ahogy aznap épp jól esik? Milyen célokkal, tervekkel kezdtetek el futni?

Figyelt kérdés

Rövid táv: kb 3-8km

Hosszú táv: 10km felett

Terep vagy akadályfutást is írhattok.



2020. máj. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Minél hosszabb táv a cél.

Most tavasszal megvolt a félmaraton. Őszi maratonra készülünk, jövőre pedig reményeim szerint végre belépek az elitklubba, jöhetnek az ultratávok.

2020. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%
Nekem a rövid távú idő fontosabb. Azt mondta a dietetikusom, hogy nagyon nagy távokat futni nem egészséges. (Bár ezt nem teljesen értem, miért) én 6 km-t szoktam futni minden másnap
2020. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%
Én olyan 5-6 km-t szoktam futni. Elég lassan, durván ég óra alatt. Egyszer futottam 4 km-t 34 perc alatt, az volt a csúcs. Ezen próbálok javítani.
2020. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Én eddig 8 félmaratont futottam. Volt amikor az volt a cél hogy heti ötször 10 km-et fussak, volt hogy edzéstervet csináltam. De volt egy hullámvölgyem amikor utáltam futni. Utána most újra kezdtem, annyit futok amennyi jól esik, azóta sokkal jobban érzem magam. Tényleg nem érdemes túlhajszolni magát az embernek. Nekem az idő javítás és a táv növelés is fontos
2020. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyenlőre nekem a minél hosszabb táv a cél. Eddig 5-8km megy. Ha majd vagy 15km egybe, akkor elkezdek rágyúrni arra is, hogy menjen minél gyorsabban.

De nem követek semmiféle edzéstervet. Egyszerűen jól esik a futás, meg a sikeres futás utáni jutalomsör és kész.


És mindezek mellett van az elhatározás, hogy jobb akarok lenni benne.

2020. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!