Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy a legyszerűbb belső...

Hogy a legyszerűbb belső combra edzeni?

Figyelt kérdés

Mert kicsit összeér és zavar mert alapjaraton vékonyabb vagyok ott meg vastagabb..

18 L.

Lehet súlyok nélkül is?



#edzés #Comb,
2020. máj. 26. 19:34
 1/3 anonim válasza:
Persze. Itt egy link: [link] Remélem így menni fog :) Amúgy nekem is vannak hasonló problémáim :/
2020. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ah, Emi egy kincs, HIIT-ben nincs párja a videóinak:)


Belső combra még az M1 karanténtornájában láttam egy jó gyakorlatot, megpróbálom leírni.


1. Keress egy széket, aminek az ülőkéjére oldalt fekve kényelmesen fel tudod tenni a felül lévő lábadat, az alul lévő meg átfér a szék lábai között.

2. Feszítsd meg a székre fektetett lábadat, és a belső combizommal próbáld meg felhúzni magad, miközben a földön a könyököddel támasztod a felső testedet.


Ezt ismételd az erőnléted szerint néhány sorozatban mindkét oldalra.

2020. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arnold277 ***** válasza:
Szia! Ha kicsit összeér, akkor valószínűleg diétára is szükség lesz. Illetve az edzést ne bonyolítsd túl ilyen fura, sosem látott gyakorlatokkal. Végezz guggolásokat, kitöréseket különböző variációkban. Illetve heti 2-3 kardió edzés!
2020. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!