Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam magam, de nagyon szeretném rendbehozni a testem és vele együtt a lelkem is.

Szeretnék konkrét tanácsokat kérni, hogy hogyan kezdjem el felépíteni magam.

Jelenleg 90 kiló vagyok 175 centi és 27 éves férfi.

Köszönöm előre mindenkinek, aki komolyanveszi és nem kioktat, hanem érdemben segít. 😊



2020. jún. 1. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ismerősöm a Norbi kajától fogyott le, de úgy,hogy csak azt rendelte, de ha azt is túlzásba viszed, ott is hízol.


[link]

2020. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# Az a baj, hogy a Norbi termékek nagy része szinte semmiben sem különböznek a rendes termékektől.


... de tegyük fel hogy igen, mert vannak széhidrátcsökkentett, meg plusz enyhén fehérjével dúsított termékek, akkor sem olyan szinten hogy bármit számítana.


Attól még a kakaós csiga, kakaós csiga. Nem számít, hogy Norbi vagy Lipot pékségben veszed.


Pl.: Imádom a Norbi vanilliás pundigot. Anyukám folyamatosan azt veszi és megszerettem, de 100%osan ugyan olyan a makronutriens cimkéje alapján mint pár mellette lévő a hűtőpolcon.


Én csak az íze miatt veszem.


Szóval nyugodtan vedd, van olyan termékük ami finom, de semmi plusz nem ad, amelyik termékük meg igen, mert van pár, de azok is általában marginálisan diviálnak a többi terméktől.


Pl.: Teljesen mindegy, hogy 6 vagy 8g fehérje van az adott termégben, amikor nekem 250g fehérje kell. (Mondjuk testépítek és most pont fogyok)


Vagy hogy 130 kalória helyett 115 kalória van benne, amikor egy nap 2,500 kcalóriát minimum megeszel.


Stb...


Lényegében nem ezen múlik és ha ilyen baromságok alapján próbálsz meg fogyni, akkor csak elveszted a kedved és eltántorodsz az egésztől.


Nyílván az előző kommentelő viccelt, mert sok a troll.

2020. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Norbit én sem kedvelem, meg nyilván viccnek szánta, azért sem reagáltam rá, mert várom a komolyabb hozzászólókat. Első sorban edzéspraktikák érdekelnének. Akár privát üzenetben is.
2020. jún. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!