Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy appot, ami...

Letöltöttem egy appot, ami fenék formálásában segít. Ha duplázom a gyakorlatot, és csinálok meg azon kívül mást is amit mutat, akkor hamarabb látszik az eredmény?

Figyelt kérdés

Csak formálni szeretném egy kicsit a fenekem,mert egyébként nagy, de kis formát dobnek rá.

Olvastam az app letoltesenel, hogy van aki már 8 nap után változást vett észre(hát nem is tudom, hihetetlennek tartom🤷‍♀)

Kb 2honap után látható általában normális eredmény, viszont ha duplázom, és meg mást is csinálok, akkor talán 1 hónap múlva is látható lenne valami?



2020. jún. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Kamu az egész. Már az a szó, hogy "formálás" hülyeség. Formálni a gyurmafigurát lehet technikaórán. A testeddel két dolgot tehetsz:

1. zsírt veszíteni/felszedni

2. izmot veszíteni/felszedni

Ha megvan a cél, ahhoz kell egy jól összeállított étrend, és egy szintén jól összeállított edzésterv. Az appos bohóckodásoktól ne várj sokat!

2020. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta háj, akkor izom felszedésével tudsz neki egy kis formát kölcsönözni. Az app arra jó, hogy gyakorlatokat tanulj, de mivel mindenki más, személyre szabottan kell összeállítani egy edzéstervet. Nem tudom mibol mennyit ir az app, de ha tobbet csinalsz, az nem feltetlenul jelenti azt, hogy az eredmeny is gyorsabban fog jonni. Sok minden egyebet figyelembe kell venni, amit egy app nen tud rolad :)
2020. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig a sulyzos edzes alkalmas erre (nem emlitve az etrendet). A letoltott ilyen-olyan appok komoly szintu bohockodasra megfeleloek.
2020. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát jó😏

Köszönöm a válaszokat😁

2020. jún. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!