Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb íjak teljesen...

Melyek a legjobb íjak teljesen kezdőknek? Már régóta szeretnék íjjászkodni, csak most jutottam el odáig. Az íj hobbiból lenne csak, nem vadászatra(egyelőre). Az ár az mindegy, úgyse veszem majd figyelembe ami túl drága.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kellenek rólam infók szóval tessék.

Testsúly=40-43kg

Kor=nem tudom kiírni, mert letíltja a fiókom

Magasság 170-171-172cm

Esetleg esetleg aki tud mondani, és ért hozzá, és szükséges hozzá, annak privibe koromat megtudom írni.



2020. jún. 13. 16:56
 1/2 anonim válasza:
Van íjász egyesület a környékeden? Először ott próbáld ki, íjat is szinte biztos hogy adnak kölcsön. Tanuld meg a helyes használatot, próbálgasd milyen stílusú való hozzád, mert rengeteg fajta van és mindegyik teljesen más. Olimpiai reflex, vadászreflex, tradícionális stb. Én is kb 10 hónapig tanultam és edzettem mire megtaláltam a megfelelőt, amit aztán meg is vettem. Fontos hogy előbb megtanuld valakitől a használatot, autót is csak akkor veszünk ha már tudunk vezetni 🙂
2020. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 👍
2020. jún. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!