Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minek azok a "geoládák"?...

Minek azok a "geoládák"? Miért posztolgatják a kirándulók, hogyha odaértek? Azok nélkül nem is érvényes a kirándulás?

Figyelt kérdés

#geoláda #Amiazinternetennincsfentazmegsemtörtént
2020. jún. 16. 01:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Avagy egyes helyeket nem is lehetne látogatni, ha nem lenne ott egy ilyen vacak? Én ha valahova elmegyek túrázni, egyszerűen elindulok, nem kell hozzá láda. Avagy gravitációs alappontokat jelentenek?
2020. jún. 16. 01:31
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem a problémát, ez egy játékos, izgalmasabb kirándulás. Ahogy önmagában a futás is elég az egészséges életmódhoz, mégis vannak, akik paintball puskát ragadnak és úgy rohangásznak az erdőben órákon át.
2020. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy játék. Ugyanúgy futni is lehet az erdőben anélkül, hogy ellenőrzőpontokat keresnénk, mégis van olyan, hogy tajékozódási futás. Nem értem miért negligálna egy bizonyos tevékenységet egy másik?
2020. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
65%
Miért is fáj ez neked?
2020. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pongi57 ***** válasza:
65%
A geoláda keresés egy játék. Természetesen nem kötelező, épp ezért nincs olyan, hogy valahova csak akkor mehetsz, ha megkeresed a ládát is. Szerintem "gravitációs alappont" helyett "geodéziai alappontra" gondolsz, de ezek nem azok, nincs közük egymáshoz. És semmi gond nincs, ha te úgy kirándulsz, hogy nem érdekelnek a ládák. Azért posztolgatják, mert nekik tetszik a játék és tetszik a látnivaló is, aminek a közelébe rejtették a ládát. És mivel manapság mindent posztolunk, ami tetszik, legyen az a reggelink, vagy a felásott kertünk, vagy a vadi zsír autónk, van aki a megtalált ládákat posztolja. De a posztolás sem követelmény ebben a játékban (sem és a kirándulásban sem). Nyugodtan kirándulj geoláda és posztolás nélkül! Sok szép túrát kívánok!
2020. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már csak az egyes hozzászólásom amiatt van, hogy pl olajszivattyú mellet is van ilyen láda. Oda szerintem földi halandó nem teheti be a lábát (mondjuk, én még a kommunizmusban voltam gyerek, lehet én vagyok a fafejű)
2020. jún. 22. 11:58
 7/7 A kérdező kommentje:
mellett
2020. jún. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!