Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt szeretném meg kérdezni,...

Azt szeretném meg kérdezni, hogy lehet e pontozó bíró egy box meccsen valaki olyan, aki soha nem boxolt? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jah és megsúgom, nincs olyan bíró aki CSAK pontoz. Egy versenyen van x bíró és váltásban cserélik egymást. Ez ilyen korrupciós dolog, hogy ne lehessen fixen egy bírót megvenni mert nem tudod ki lesz fent és ki pontoz majd nálad.

Nem tudom miért vagy megáldva az erőnléttel, az nem is lehetne a bíró feladata kritizálni. De objektíven nézve egy bíró aki nem tud boxolni alkalmatlan a box megítélésére.

2020. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értek a boxhoz csak amit megtanultam papírról, de az biztos hogy engem nem lehetne megvenni. Ha tényleg így áll a dolog eljárok majd edzésekre. Hát akik kiszabták ezeket a feltételeket azok biztos értenek hozzá, de vannak dolgok amiket túl gyakran módosítanak. Remélem nem jutunk el odáig hogy le is kell doktorálni hozzá. Egyébként több száz box meccset láttam már, igaz voltak köztük rendkívül unalmasak is.
2020. jún. 17. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!