Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 125-ös motorra lehet nagyobb...

125-ös motorra lehet nagyobb kipufogót rakni? Hogy hangosabb legyen vagy nem lesz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

gyári kipufogó van rajt akkor mindenképp hangosabb lesz, nagyon kevés de van ahol gyárilag kivehető a db killer

nekem is ilyen, kivettem és nagyon kellemes mély hangja lett, mindenki észreveszi hogy ottvagyok a közelben, de mégsem durranik szét a fejem hosszabb utakon sem

mivel csak rádugós slip on kipufogó van egyszer próbáltam rá eredeti akrapovic-ot, megkaptam egy napra próbára, hangosabb is volt mint a gyári de inkább túl hangos db killer nélkül, db killerel pedig nagyon ramaty hangja volt így inkább maradtam a gyárinál, nem vettem meg

szóval igen lehet, de azt döntsed el mennyire legyen hangos, ne pakolj rá bármit csak úgy

2020. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! 🤘
2020. jún. 24. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!