Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Penny board / penny másolatot...

Pillangócica kérdése:

Penny board / penny másolatot szeretnék venni lehetőleg valami mintásat tudnátok megbízható boltot/ webshopot ajánlani?

Figyelt kérdés

#gördeszka #olcsó #penny board #Pennyboard másolat
2020. jún. 30. 16:49
 1/3 anonim válasza:
44%
Nagy hiba a Penny board. Egy kalap szar. Tapasztalat
2020. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Alapból nem ajánlom a pennyboard-ot :D
2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A sok negatív válasz után én írom hogy nagyon is ajánlom. Nem mindenkinek. Azoknak ajánlom akik A pontból B be szeretnének eljutni. Ha trükközni akarsz ne vegyél, ugyanis nem arra való. Ha csak pózolni akarsz, szintén ne vegyél, szerintem szánalmas. Ha nagyobb a lábad (40+) akkor a nagyobbat ajánlom, ha nem akkor mindegy. A nagyobbal egy kicsit könnyebb menni, a kicsi viszont praktikusabb, 1-2 hét alatt már magabiztosan lehet használni.

[link]

Én innen vettem egy kék beachboardod (ugyanaz mint a penny) márciusban, kb. 8-10 ezer forintért. Vannak drágább, 30 ezer forintosak is szerintem először olcsóbbat érdemes venni. Egyébként azóta jelentősen lementek az árak (:. Én nem bántam meg, abszolút megérte, karantén alatt is gyakoroltam a kertben ha unatkoztam. Mostanában általában a barátaimmal megyek el “deszkázni”.

2020. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!