Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tápkieggel növelhetem...

Milyen tápkieggel növelhetem az állóképességem?

Figyelt kérdés

Tehát már jó ideje futok. 8-10km-t általában ha kicsit hűvösebb van, akkor 8 km megy 5 perc alatti km-es átlaggal, a 10 még éppen felette pár másodperccel. Mostanában hogy melegebb van már kicsit rosszabb időket futok, és teljesen azt érzem, hogy megálltam egy helyben, nem érzem a javulást. Milyen táplálékkiegészítőt érdemes szednem, hogy kicsit fokozza az állóképességem? Gondolok pl kreatinra...

Köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 1. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha 5 perc alatt teszel meg egy kilométert akkor kitűnő a fizikumod, nem kell vele csinálni semmit
2020. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem én, de így nem érzem azt hogy fejlődöm. Emiatt pedig csökken a motivációm. Egyébként sem lehet sosem elég jó a fizikumom. :)

Mindig mindenben lehet tovább fejlődni

2020. júl. 1. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, mindig mindenben lehet tovább fejlődni, de elmondanám, hogy az, hogy 5 perc/km-ről elmozdulj lefelé, az nem a tápkiegeken múlik, hanem hogy mennyit/mit/hogyan edzel... Ha rendszeresen futsz már egy jó ideje, akkor nem jók az edzéseid, ha nem fejlődsz. Az, hogy mindig ugyanannyit, ugyanabban a tempóban futsz, annak sok értelme nincsen. Variálgass, intervallumok, tempok, hosszabb futások stb.


A tápkiegészítőkről meg még annyit, hogy minimum a Mg+Ca kombo, ha rendszeresen sportol az ember. Ezeket szedd, de csodákat ne várj ezektől sem.

2020. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tempó esetén még semmi szükség ilyenekre. Bőven van hova fejlődni még.
2020. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!