Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állóképességet mivel növelhetem?

Állóképességet mivel növelhetem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem triatlonozni, és az ok, hogy futok meg úszom, meg bicajozok, de gondolom nem csak ebből áll az egész edzés. Régebben már sportoltam (kung-fu, lovaglás, kosárlabda), de kb. 3 év szinte teljesen kimaradt. Aki tapasztalt ezen a téren tud nekem kiegészítő feladatokat írni? (erősítő, állóképesség nővelő, stb)
2013. máj. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Állóképesség fejlesztése terén szerintem, főleg, ha az egyszerűségét, hely szempontjából való igénytelenségét is figyelembe vesszük, szinte verhetetlen eszköz a kettlebell.
2013. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nincs olyanom?
2013. máj. 28. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor veszel, vagy találékony leszel: a kardióedzéshez 130 fölött kell pörgetni a pulzusodat, lépcsőn való felfutás, sprint, ugrálókötél, gyors úszás, boksz, árnyékboksz, gyors kerékpározás, bootcamp edzés bizonyos gyakorlatai stb. sok minden van, ami jó rá.
2013. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ugráló kötelezést és a sprintet azt szoktam, lépcső sajnos nincs messze távolban sem, de valahogy keresek.
2013. máj. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!