Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók! Nektek is vannak...

Sportolók! Nektek is vannak olyan napok, amikor semmi kedvetek nincs edzeni, amikor minden nehezebben megy?

Figyelt kérdés

Nektek is vannak olyan napok amikor a jól megszokott 7 km futás egy pokolnak tűnik? Amikor a rendszeres edzés mellett is vannak olyan napok, amikor minden sokkal nehezebb? Amikor lementek a terembe és, mintha egy gyengébb változatai lennétek önmagatoknak?

Én ezt futóként rendszeresen tapasztalom, 4 éve futok rendszeresen és vannak napok, amikor minden olyan, mintha csak aznap kezdtem volna. Én csinálok rosszul valamit? Vagy ez természetes?



2020. júl. 7. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ha elkezdem, akkor ráhangolódok, és megjön a kedvem.
2020. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, épp az ellenkezője van, ma a telefonom nem ébresztett, ezért kimaradt a reggeli futás, ezért ma nagyon lehangolt vagyok napközben a munkahelyemen.
2020. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, ezernyi oka lehet.


Az ilyen napokon két dolog tartja bennem a lelket:


- egy nyögvenyelős edzés is jobb, mint a semmilyen

- kicsit ma is legyőztem magam.

2020. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze ilyen mindenkinek van. Van hogy jobban kifáradok egy nap, vagy rosszul/keveset alszok éjszaka és akkor a reggeli futáshoz egyszerűen nincs kedvem.
2020. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog, de nem mindenkinél van ilyen.

Nekem például a futás az életem értelme, ha nem futom le a napi 15 kilométert, akkor egy idegbeteg állat leszek, egész nap csak ordibálni meg idegeskedni tudok. XD

2020. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez függ a mentális és fizikai állapottól is. Mikor annó(2-3 éve) sportoltal mikor nem fájt semmim minden patent volt akkor vártam az edzéseket de ha mondjuk elfáradtam mert napi 9 órám volt vagy egyszerűen kész voltam a naptól vagy éppen fájt valamim akkor semmi kedvem nem volt. ez természetes szerintem. :)
2020. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!