Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le minél...

Hogyan fogyhatok le minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Lehet egy oldal linkje is.

2020. júl. 7. 18:55
 1/3 anonim válasza:

Mindenképp egészségesen táplálkozz. Ez nekem is nehéz volt, de próbáld ki úgy, hogy hat napon át egészségesen eszel, a hetedik napon pedig megjutalmazod magad egy kevés édességgel pl. A kedvenceddel. És ezt csináld, amíg belejössz és tudod tartani az egészséges életmódot csalás nélkül. Persze az nem baj, ha kell például szülinapra vagy valamilyen bulira menj és kicsit csalsz. Hidd el, nem nagy dolog. A második legfontosabb dolog pedig, hogy keresd meg azt a mozgást amit szeretsz is csinálni. Nekem a 30 napos appok jöttek be, és a séta. (a futást ki nem állhattam) meg tudom ajánlani Chloe ting két hetes programját, belinkelem azt is mindjárt. Ez is sokat segített nekem. A hasam izmosabb lett és jobban éreztem magam. Van még egy láb programja is, ami szintén sokat segített. Elég vékonyak a lábaim szerintem, amit neki köszönhetek:).

Sok szerencsét, ha bármiben segithetek kérdezz ❣️

2020. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Has (nem csak arra jó de nekem inkább arra használt) : [link]

Láb :

[link]

2020. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm🙂
2020. júl. 9. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!