Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le hatékonyan...

Hogyan fogyhatok le hatékonyan és minél hamarabb? Ti hogyan fogytatok le? Valami bevált módszer? Valami bevált sportaplikáció telefonra?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy hetek alatt fogyjak le, hanem, hogy szeptember 14 körülire látszódjon az eredmény. Sajnos nem tudok költeni Norbis dolgokra, vagy valami szuper fogyokúrás valamire, sőt még diétázni sem tudok. Mennyit kell bevigyek naponta fehérjéből, szénhidrátból stb.. ?


12/Lány/63 kg, 150 cm

Túlságosan elvagyok hízva?


2018. jún. 23. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Hát Norbisat nagyon nem ajánlom hogy egyél. Kalap sz@r ráadásul drága is. Én is 150 centi vagyok de 18 éves úgy vagyok 46 kiló de pont van egy kis feleslegem. 63 kiló egy picit sok :/ Ajánlom a neten elérhető torna gyakorlatokat (van telefonos alkalmazás is), sok víz fogyasztását. Ilyen idős korban amúgy ne nagyon akarj semmit mert fejlődésben van a szervezeted.Valamelyik szülőddel beszéld meg biztos segítenek.
2018. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg csak most serdulsz, a legfontosabb a sok testmozgas! Emellett en ugyanugy ennek mindent csak lecsokkentenem az adagot a haromnegyedere kb. Es kihagynam a nasikat.
2018. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!