Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok minél hamarab...

Név1515 kérdése:

Hogyan fogyhatok minél hamarabb 5-10 kilót?

Figyelt kérdés
13 és fél éves lány vagyok, aki 166 centiméter és kb. 65 kilogramm. Szerintem ez nem normális.

2012. júl. 6. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Sportolj, járj el futni pl, és figyelj oda az étkezésre, csokit, cukrot el kell felejteni!
2012. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de nem szeretek futni, tudom hogy ez nagyon gáz, de akkor sem :/ inkább görkorcsolyázok. szerinted az ugyan olyan minta futnék?
2012. júl. 7. 00:12
 3/7 anonim válasza:
Hát ha nem is teljesen ugyanolyan,biztosan hatásos,viszont ha nem vagy hozzászokvane csináldd kifulladásig,mert lehet hogy nem érzed a fájdalmat,de másnap iszonyatos izomlázad lesz,legalábbis futásnál így van:) HAJRÁ!
2012. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 eves vagy, tehat fejlödesben vagy, szoval semmi esetre ne kezd ilyen villam dietakba, mert azzal több kart csinalsz magadnak mint hasznot. Az etkezesedre annyiban kell figyelned, hogy sok zöldseget, gyümölcsöt eszel, kerülöd a gyorskajakat, meg az olyasmit ami tele van zsirral, cukorral, liszttel, es semmi vitamin nincs benne. Tehat nem szalamis kenyerre, meg marhapörkölttel, meg csokival kell jollakni, de ezt szerintem te is tudod, manem tk zsemles, mondjuk sonkas szendvics reggelire, amibe van salata, esetleg egy fött tojas, ebedre mondjuk rizs, feher husi, vagy salata feher husi, vacsorara meg feherje. Mondjuk turo, joghurt, esetleg megint szedvics abban a formaban ahogy irtam, es az ötszöri etkezes egeszsegesebb, tizoraira erdemes gyümölcsöt enni, uzsonara pedig zöldseget, vagy valamilyen magvakat stb... sok folyadekot kell fogyasztani, es semmi esetre sem gyülöcsleveket, cukrozott szensavas üditöket, hanem vizet, esetleg zöld teat, gyümölcs teat. Az etkezes nagyon fontos, ha ezt szokod meg, nem csak csinos lehetsz, de egeszseges, ami sokkal fontosabb :) A sport, az aktiv eletmod szinten fontos dolog, es nagyon jo a görkorizas is, a bicikli, az uszas, barmi, amit legalabb egy heten ketszer haromszor rendszeresen csinalsz, de mindenkeppen olyasmi kell, amit szeretsz is, es nem kenyszer, de ennel sokkal fontosabb, hogy alapbol sokat mozogj. Tehat mindenhova gyalog jarj ha lehet, es ne liftezz mondjuk, hanem lepcsözz stb... Nem veszes a sulyod egyebkent, es meg sokat fogsz valtozni. Ne szamolgass kaloriat, mert neked azt nem kell meg, csak egszerüen egeszsegesen egyel, annyit, hogy ne legyel ehes, de ne szakadj sze a jollakottsag erzestöl. Sok sikert!
2012. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogyòkúrázni ne kezdj el.. Tornázz !!! Énis 13 éves vagyok és lehet ,hogy gáz de felvállalom ,hogy minden ste szoktam Rubint Rékára tornázni 40 percet anyukámmal.. Javaslom ,hogy tornázz minél többet és kezdj el sportolni... És ne egyél sok csokit és cukrokat..

Hogyha valami segítségre van szükséged nyugodtan írj privit ; )

Remélem sikerül majd leadnod a nyár folyamán pár kilót. : D

13/L

2012. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbálj meg minél kevesebb szénhidrátot enni és mellette mozogni. vagy azt probáld ki hogy 6 után nem eszel, az is sok embernél bevált. ja és ne igyál sok cukros szart :)
2012. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :) amugy 6 óra után csak sima vizet iszok :)
2012. júl. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!