Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Skinny fatnek milyen mozgást,...

Skinny fatnek milyen mozgást, edzést, tornát ajánlasz és melyik weboldalakat érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Hatékonyság érdekel, hatékony edzés!

2020. júl. 9. 09:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: elég speciális étrendet kell tartanom, nagyjából zöldség gyümölcs.

Eddig több volt a gyümölcs, nyilván ezt is át kell alakítani.

Csak azért írom, mert gabonákat, hüvelyeseket és még sok mindent nem ehetek, így ezt most nem kaja szempontból kéne megközelíteni.


Szerintem túl sok háj nincs a testemen, de át akarom alakítani, mert ez így nem egészséges, ahogy most van.


Nektek milyen edzés vált be?

2020. júl. 9. 10:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a HIIT edzéseket ajánlom. Olyan verziót keress, amiben nem csak ugrálás, hanem erősítő gyakorlatok is vannak (fekvőtámaszok, hasazás, kitörések stb). Elég jó az elnyújtott zsírégető hatás miatt. Az edzés miatt nem ártana plusz fehérjét is beiktatni. Húst/tejterméket fogyaszthatsz? Ha nem, akkor keress kiegészítőket. Növényi proteinporból is sok félét lehet kapni. Érdemes orvossal konzultálni, hogy ha pl. hüvelyeseket nem ehetsz, azért a borsóból kivont proteinpor belefér-e még a diétádba.
2020. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem. Húst és tejterméket sem szabad. PKU étrend, ha érdekel.

2020. júl. 9. 10:11
 4/6 A kérdező kommentje:
2020. júl. 9. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán mélyedtem bele.Így nem is igazán tudom a megoldast erre a gebetikai problémára.


Egyszerű a képlet.A fehérjék az izmok építőkövei.Ha azok nincsenek,akkor nem építesz semmit.Marad,ami van.Es mivel szenhidrátokkal potolod,az alkatod sem fog jelentősen változni.

Kenyeret akarsz sütni liszt nélkül.Kb.

2020. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most ez egy olyan betegségnek látszik, ami helyből kizárja a fehérjeporokar is. Itt tényleg csak orvos tud segíteni az étrend kialakításában.


Laikusként azt tippelem, hogy fehérje helyett az aminosav beviteled növelése lehet a megoldás, de izomépítés szempontjából az is arra a szintre fog korlátozni, hogy mennyi fehérjét képes a szerveteted szintetizálni.

2020. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!