Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formátlan vagyok. Nagyon!! Ed...

Formátlan vagyok. Nagyon!! Edzek, mert a belső combomon van háj, és a hasamon is. De olyan formátlan vagyok. Van fenekem is, mellem is. De olyan furcsa, formátlan vagyok. Vajon mitől van ez?

Figyelt kérdés
+a hasamon a hájat mivel tudom ledolgozni? Az alhasamon is van, az is zavar de az nem annyira mint felül a hasamon.:/

2020. júl. 13. 15:11
 1/5 anonim válasza:
Hát igazából az egészséges étkezés sokban befolyásolja. Persze mindenkinek van egy alap alakja, de az formázható! A hasadon az étkezés és a sport tud sokat formálni. Ha nem vagyok bunkó akkor megkérdezhetem hogy amúgy hány kg és hány cm vagy?
2020. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
164cm,56-7kg
2020. júl. 13. 21:42
 3/5 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Ez egyáltalán nem rossz alap, sőtt! Tényleg megpróbálsz rá izmot építeni ez által a zsír is fogyni fog. Jobban látszani fog az alakod. De azt ne felejtsd el hogy mindenhonnan fogysz szóval fenékből és mellből is! Én 175cm vagyok 55kg-mal. Persze rám mondjuk már mondják hogy csontos...
2020. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az étkezéssel van a bajom. Próbálok odafigyelni rá, de mint például ma, nagyon sok rossz ételt ettem. Krumpli, csokis müzli (ebből eszméletlenül sok), és még sok más szilárd ételt.

Mondták már azt is, hogy egyek amit akarok, és csak edzek, és akkor formásodok, de én ebben nem hiszek hogy csak edzessel jó lesz

2020. júl. 14. 19:29
 5/5 anonim válasza:
Igen azért figyelni kell rá! Én 175cm vagyok. Ehhez 55kg. Teljesen megértelek mert én is nagyon formátlan voltam pedig a súlyom nem volt olyan marha nagy. De én magamnak nem tetszettem 65kg-osan.
2020. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!