Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes otthon elkezdeni...

Érdemes otthon elkezdeni jógázni vagy mindenképpen órán, személyesen kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
Szülés után próbálom összeszedni magam. Egy kicsit félnék még terembe menni, de ha otthon nem ajánlatos belefogni, akkor természetesen megyek. Lehetséges, hogy "rosszul" rögzülnek mozdulatok, esetleg nagyobb kárt teszek mint amennyi hasznot hajt az otthoni jóga? Van esetleg jó anyag, ami nektek bevált? Előre is köszönöm!

2020. júl. 18. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, el lehet.
Inkább személyesen.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen 8-10 alkalmas kezdő tanfolyamra érdemes elmenni, főleg azért hogy megtanuld mi hogyan szabályos, illetve hogy amikor mondjuk fejenállás vagy gyertya akkor legyen ott valaki az elején aki biztosít. Utána már tudsz otthon fejlődni, ha az alapok megvannak.
2020. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elsőnek oktatóval, mert ha rosszul csinálod a gyakorlatot, akkor inkabb árt, mint használ. Anyukám jogaoktató, ő szokott egyéni órákat tartani, esetleg keress e is egy ilyety megmutogatja mit hogy kell, kijavít és utána tudod otthon is. Bar szerintem meg van a hangulata annak a heti 1,5 órának, mikor kiszakadsz a hétköznapokból és csak magasra figyelsz
2020. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtubeon van egy sorozat, szokj rá a jógára, 30 napos. Nagyon jól bemutatja, és elmagyarázza a gyakorlatokat. Nekem is nagyon sokszor van, hogy miközben csinálom, és mondja, aközben javítom át a pózt.
2020. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki életképes, az tudja egyedül is csinálni. Minek ehhez egy nagy okos, akinek még fizetsz is? Semmi értelme nincsen.
2021. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!