Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ilyen a hasam, érne valamit...

Ha ilyen a hasam, érne valamit ha otthon hasizom géppel edzenék rá, vagy mindenképp kéne a diéta is?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 165 cm 55 kg már évek óta. Ennél mindig csak vékonyabb voltam, viszont a hasam sosem volt teljesen lapos, ez már hosszú évek óta zavar és szeretném ha teljesen lapos, enyhén izmos hasam lehetne.

Alapból a gyomrom nagyon össze van szűkülve, keveset tudok csak enni. Szóval azzal hogy egy nap kb 5x eszek kis adatokat azzal nincs gond.

Ha nagyon szükséges a célom eléréséhez hajlandó vagyok diétázni is, de örülnék neki ha nem kéne mert így is elég kevés ételt szeretek, ezáltal teljesen úgy étkezem jelenleg, hogy amit megkívánok azt eszem.


Felül a hasam jelenleg 64 cm, Alul 77 cm (ha ez lényeges bármilyen szempontból)


[link]


Köszönöm annak aki ellát tanácsokkal! 🙂



2020. márc. 18. 03:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a hasizom edzéssel nem lehet célzottan csak hasból fogyni. De attól mindenképpen izmosabb és feszesebb lesz a hasad, szóval edzeni jó ötlet. Viszont gépet ne vegyél, a hasizom erősítéshez nem szükséges. Keress gerinckímélő hasizom gyakorlatokat a neten, rengeteg van.

Azt a kis zsírréteget diétával lehet eltüntetni, de nem csak onnan, hanem akkor mindenhol kevesebb zsír lesz rajtad. A diéta lényege pedig a minél kevesebb finomított és feldolgozott étel. Teljes értékű ételeket egyél.

2020. márc. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, nekem kep alapjan ugy tunik, mintha lenne rajtad par kilo felesleg. Legalabbis a combodon. Lehet, hogy ha fogynal 3-4 kilot, akkor a hasad is lemenne (?)
2020. márc. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
41%
Könyörgöm...felejtsétek már el ezt a teljesen lapos has mániát, elképesztően unalmas, és idegesítő!! NEM VALÓ NŐRE DESZKA HAS!!!! Nem szép, nem egészséges, nem gusztusos!
2020. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó így. Szemből biztos még kisebbnek látszik. Ha nem háj, akkor nem kell vele semmit se csinálni, normális, hogy nem szögletesek vagyunk mindenhol.
2020. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"ezáltal teljesen úgy étkezem jelenleg, hogy amit megkívánok azt eszem." - ok. Itt szokták elbaxni a lapos kockahas hívők. És nem azért, mert azt esznek, amit megkívánnak.
2020. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kéne diéta . Ez annyira kevés felesleg ,hogy nem fog csak úgy leolvadni rólad,arra készülj fel.

Ez tipikusan az a szakasz , ahova már kemény diéta meg sport kell ,oda a köldök alá szeret nagyon raktározni a test ,azt szerintem engedd el,felül viszont nem lehetetlen a kockákat előcsalni :D


Amúgy az egyik válaszolónak,aki szerint gusztustalan a nőkön a lapos vagy izmos has: nem neked akar mindenki tetszeni ,te kis nárcisztikus görcs.🤷‍♂️

2020. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Engem ezzel kapcsolatosan az alábbi érdekelne, most találtam olcsón ilyen eszközöket és felkeltette az érdeklődésemet. Feltettem ezt máshol is, de így nagyobb esélyem van. :-) Valójában nem vagyok elhízva, egy nagyon speciális problémám van. Gyerekkoromban Zyrtec nevű gyógyszer mellékhatása által méreganyag rakódott le bennem, amitől sörhas-jellegű külső puffadás alakult ki rajtam. (Be is tiltották.) 15 évesen abbahagyatták velem, 15 évet jósoltak a puffadás eltűnésére. 15 év helyett már 17 év telik el. Ugyan nagyon megnyúltam és 20 kilót lefogytam mindenféle erőfeszítés nélkül, de kismértékben maradt puffadás és az már nem akar eltűnni. Tulajdonképpen ugyanakkorának látom, mint gyerekkoromban volt. Csak a testem többi része változott. Zyrtec-től 96 kilós voltam 15 éves koromig, kamaszkoromban 85 kilós lettem, jelenleg 31 évesen 70-75 kiló között jojózok. Állítólag semmivel nem lehet letornázni, ráadásul faramuci helyzetként válogatós étrendemmel kevés fehérjét viszek be. Így semmilyen edzés nem használ. Tehát a kérdésem a következő. Egy ilyen eszköz megbolygathatja-e úgy a hasfalamat, hogy az letornázná a puffadást vagy más alakot kezdene nyújtani rajta? Esetleg ezt csak orvos tudná megmondani vagy okozhatna is gondot? Igazából nem vagyok ronda és a párom szereti is rajtam, de engem legbelül zavar. S ha volna lehetőségem rá, kezdenék is vele valamit kemény beavatkozás nélkül. Nyílván plasztika lehetne, de azt nem vállalok.

Hozzáteszem: rendszeresen kirándulok, akár 20 kilométert is lesétálok, egy időben elkezdtem edzeni, és egy huzamos időn át úsztam is. Az elmúlt 10 év alatt mozdulatlan maradt a puffadás. Ha éppen 70-75 kiló között 70-re leesek, akkor sem a hasamon érzem. Méregtelenítő teákat is kipróbáltam, STB-STB. Ilyen eszközön kívül mindenféle segítséget kértem és drasztikus módszer kivételével lepasszoltak.

2020. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jácint78 ***** válasza:

Szia... nem nezel ki rosszul..

Jo dolog az almaink hajszolasa de lesz ido hogy tulhajtas miatt meginogsz... az etkezesre jobban figyelj es inkabb gimnasztikazz mint csak egy izom csoportot mozgatnal... kezdeskent keruld a feher kenyeret es ket orankent tancolj utemes kedvenc dalodra helyben futas par percig .. izzadas a haton es enyhe pulzus es legzes gyarapodas.. es dicserd meg magad rendszeresen a tukor elott... hangosan mondogasd hogy egyre szebb es szeretetre meltobbleszek es a testem lelkem elegedettseget fog hozni hetrol hetre... tarts ki eveken at es hoditsd meg a nagy oket... pa aranyom... okt14...

2020. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!