Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék Converse sportcipőt...

Szeretnék Converse sportcipőt venni. Lehetőleg tornacipőt, feketét vagy az angol zászló színeivel. Hol lehet ilyet kapni legolcsóbban?

Figyelt kérdés
hol és mennyiért?
2010. aug. 3. 14:30
 1/7 anonim válasza:
sziaa, nekem dupla convim van, szóval olyan mintha két converse lenne összehúzva, 39es, és még csak 1cer volt rajtam de nagyon töri a lábam :( kívül fekete bőr, belül szürke. érdekelne?
2010. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

legolcsóbban gondolom vaterán vagy ilyen helyeken.


de most hogy mindenhol leárazások vannak lehet hogy márkaboltban is megkapod olcsóbban.

2010. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsőnek: bocsi, de nem írtam le, hogy nekem 45-ös a lábam :SS de azért köszi :D érdekelne, ha jó lenne rám


másodiknak: vaterán már utána néztem tényleg olcsobbak de sajnos az angol színekben nem lehet kapni = ( szóval marad a márkabolt. köszi

2010. aug. 3. 14:42
 4/7 anonim válasza:
Szlovákiai Converse boltban mindent féláron kapsz. Énis ott vettem 2-t is. Egy sima feketét meg egy 2részest zöld fehéret.
2010. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és ott nagyobb is a választék. (előző voltam)
2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hm. ez most lényeges információ volt számomra (nem gúnyolódom) mert a családfám fele szlovákiában lakik és anyám nagyon sokszor utazik el. köszönöm kedves válaszoló!
2010. aug. 3. 15:03
 7/7 A kérdező kommentje:

magyarul, ha ez 18 ezer forint itt nálunk: [link]

akkor szlovákiában 9000 forint? (kb 30 euró?)

2010. aug. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!