Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg angol,...

Diamond girl kérdése:

Hogyan tanuljak meg angol, francia spárgát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:45
 1/4 anonim válasza:
92%
Nyújtsál, minden nap valamennyit. Például a, nyújtás végén, egy zsámoly magasságú tárgyra az egyik lábad tedd fel, és a másik lábadat is ugyan így, hogy spárga helyzetben legyél, és enged bele magad, ez nagyon kellemetlen, de sokat nyújt.
2011. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éve tanultam meg spárgázni és azóta is megy!!! alap gyakorlat: terpesz állás, /kicsit szélesebb a vállszélességnél/ érintsd a bal lábad az ujjaiddal majd középen a talajt, majd a jobb lábad... mikor már ez könnyen megy, szélesebb terpesz, és u.e a gyakorlat, ha már az is könnyen megy, húzd a fejed a térdedhez! Ha ez is oké, zárd összébb a terpeszt és úgy érintsd a fejed a térdeddel! Ez volt álló helyzetben! Ülő helyzetben is csinálhatod ugyan ezt! Gyakorold a gát ülést, és a lótusz ülést is, amik nagyon nagy segítséget játszanak az izmok nyújtásában! [link] a linkelt képen a 8. gyakorlat még ideális, és próbáld a térded a földig lenyomni úgy, hogy a talpad összeér! Tedd a jobb lábad egy székre, és anélkül, hogy behajlítanád a térded fogd meg a lábujjad! Tedd mindig magasabbra, magasabbra /ideális egy bordásfal pl. :) / majd mikor már ezek lazán mennek, kezdhetsz spárgába is menni :) bár folyamatosan próbálgasd a gyakorlatok végén, és látni fogod, hogy mennyit fejlődsz! :) Remélem tudtam segíteni! :)
2011. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elcsesztem egy helyen: "úgy érintsd a fejed a térdeddel" a térded a fejeddel! :D
2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. nov. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!