Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék megtanulni táncolni?

Hol tudnék megtanulni táncolni?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Az alap táncok (keringők, csacsacsa stb.) mennek, de nincs táncos múltam és elég bénának érzem ezeken kívül magam. A ritmusérzékem jó, van zenei hallásom, 6 évig tanultam zenét. Szeretnék megtanulni táncolni, olyan szinten, hogy discoban tudjam nyomatni. Nem igazán tudok felszabadulni, mert úgy érzem, hogy mindenki engem néz (ami nyilván nincs így) és bénának érzem magam. A pia nem segít, mert előbb dőlök ki minthogy a gátlásaim ilyen téren felszabaduljanak. Szóval tippet szeretnék, hogy kitől, honnan tudnék megtanulni táncolni úgy, hogy igazán jól érezzem magam. Az igazi nagy álmom a suffle dance elsajátítása lenne. Persze, ha kell pénzt is ölnék a projektbe.

2020. júl. 31. 22:23
 1/3 anonim válasza:
Vannak tanciskolak !! keress ra az internetten !
2020. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kovetem, sajnos nekem is ez a problemam. (Csak nekem az alap tancok sem mennek):DD

Nem merek tancolni, mert attol felek, hogy gaz. Bar nalam a pia segit😅

L

2020. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DanceLover válasza:
Van online shuffle dance tanfolyam, és teljesen jó. Én ott tanultam meg az alapokat, és mostmár videóról is tudok tanulni, ami addig nem ment.
2021. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!