Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet belőle baj?

Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy döntöttem nem megyek edzésre, mert nincs jó kedvem és így az edzés nem telik jól. Rossz kedvem van és nem csinálom teljes beleéléssel.

Viszont a bűntudat, hogy nem mentem teljesen felemészt és a nővérem azt mondta, hogy ez nem így megy, hogy csak mondom és nem megyek.

A nyári edzések nem kötelezőek, meg hát nyár van, ilyenkor sok mindenki inkább otthon fekszik, meg hasonlók. Csak szólni kell az edzőnek és ennyi. (Én szóltam)

Szóval a kérdésem, hogy lehet baj abból, ha nem megyek?

Köszönöm a választ előre is. :))



2020. aug. 12. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kihagyásból nem lesz gond.
2020. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. <3

Remélem tényleg nem lesz gond.

2020. aug. 12. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Te fizetted ki. A sport van teérted; nem pedig te a sportért; vagy bármelyik más tevékenységért.
2020. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*meg pl tök jó, ha mondjuk olyasvalamit csinálsz helyette;ahol kedved van; pl valaki szokott olyasmi hasonlót mondani;hogy ha úgy érzed , ott a helyed valahol, akkor ne hagyd magad lebeszélni; de ha úgy érzed,nincs ott, akkor ne hagyd magad rábeszélni. Mondjuk ez másfajta kontextusban szokott lenni , de szal érted a lénywgét.
2020. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*mármint az pl pont valami előadással kapcsolatos volt.
2020. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*de lehet akár bármi. Lehet bármilyen rendezvény, edzés, családi összejövetel is beleférhet , ha nagyon akarom, de mondjuk 18 éves korodig oda mész, ahova a szüleid mondanak, szal tehát utána már mondjuk ha esetleg egy családi összejövetelre éppen nincs kedved menned; akkor otthon maradhatsz; vagy pl beiratkozol mondjuk egy iskolába , 2-3 hét alatt rájössz, hogy ez nem neked való; akkor kiiratkozhatsz; vagy pl tényleg ez lehet bármi. Szakkörök, meg mindenféle egyéb dolgok; hogy régen pl a fejlődésed szolgálta mondjuk egy adott előadás; de aztán már nem, mert mondjuk lehet, hogy pl te úgy érzed, meghaladtad a mesteredet; mondjuk mindent amit ő mondana , tudsz már és megértetted és már nem szolgálja pl feltétlen a javadat, hogy ott ülj, mert mondjuk nem tud újat mondani; és akkor helyette akkor fejleszted magad új utakon; mert mondjuk mindent , amit ő tudna neked tanitani; már tudod; és akkor pl lehet keresel mondjuk másik előadásokat esetleg; vagy átmész inkább ilyen önképződésbe, és akkor neten olvasgatsz; vagy nemtom, mondjuk pl utazgatni támadna kedved; ilyet is szerintem idéz valakitől az illető, de lehet, hogy ez sajátja, hogy mondjuk bárhol felállhattál volna ahol ülve maradtál, ésfordítva. Ebben szal a nagyja ennek a kommentnek most saját buksiból jött, de van benne mástól is.
2020. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!