Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mellre is edzek akkor...

Ha mellre is edzek akkor mennyivel lesz nagyobb a mellem? Vagyis ügye az alatta lévő izom nagyobb lesz ezért a mellem is nagyobbnak fog tűnni, de mennyivel? 80B-s a melltartó méretem és örülnék, ha kicsit nagyobb lenne vagy nagyobbnak tűnne.

Figyelt kérdés
2020. aug. 26. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok annyira jártas a témában, de szerintem nem fog annyira megnőni. Legalábbis nem fog kosárméreteket változni(minden esetben). Az edzéssel a mell kerekedik, formásabb lesz. Javítsatok ki, ha tévedek, csak azt mondtam, amit tudok.
2020. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Tévedsz,nem is kerekedik,se nem feszesedik. Maga a mell nőni sem fog,max alatta ugye az izom. Szóval a mellkasod körmérete nőhet, de rajta a melled ugyankkora marad
2020. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, nem a mellre gondoltam, hogy kerekedik, hanem ahogy alatta az izom formázódik, úgy tűnik a mell is kerekebbnek.
2020. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, mert egyúttal a melledről is ledolgozhatsz a zsírszövetből. Típustól függ ez, én amikor akartam sem tudtam belőlük leadni eleget.
2020. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak edzéssel fogyni nem lehet,kisebb akkor lenne ha diétázna a kérdező és mindenhonnan fogyna
2020. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!