Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egy ember...

Hogy lehet, hogy egy ember ilyen gyorsan megizmosodott?

Figyelt kérdés

Helló!

Én is edzek, de nekem nem sikerült közel sem ilyen gyorsan megnövelni az izmaim méretét. Én valami ilyesmi alakot szeretnék, fél éve kezdtem el a testépítést, úgyhogy még sok nem látszik meg. Ilyen szeretnék lenni:

[link]

ÉS szóval, valaki valami edzéstervet tud mondani, amitől ilyen gyorsan izmosodhatok:

[link]

Azt mondták nem szedett semmi szteroidot. Hanem ő is neten kért segítséget, meg edzőtől. ÉS különleges edzéstervet végzett. Valaki tudna ilyen edzéstervet mondani, amitől ilyen gyorsan lehet megerősödni? ÉS csak az válaszoljon aki tényleg segít. A fotó igazi, nem retusált!!


2010. aug. 6. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet.


pl többet tud a testépítésről, mint te: Jobb az edzésterve, jobb az edzője/edzőpartnere, jobban ért a táplálkozáshoz.


Lehet, h keményebben edz, mint te. És az is lehet, hogy többet költ a testépítésre.


Az is lehetséges, hogy korábban gyúrt már éveket (vagy más sportot űzött), csak abbahagyta, és most újrakezdőként jobban fejlődik. PL boxolsz 2 évig, majd jön egy év kihagyás. a szünet után biztos nem leszel olyan jó, mint amikor abbahagytad, de egy kezdőt megversz így is.

2010. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
emberfüggő is. pl én és a tesóm is ilyen izmosabb fajták vagyunk, nagyon hamar meglátszik akár egy kis edzés is.(én lány vagyok) tesóm fiú, 4 hónapja elkezdett konditerembe járni, nemrég megkérdezték tőle hogy talán szteroidokat szed e mivel annyira kigyúrt lett.és az étkezésen is sok múlik. nézegesd a bodybulider.hu-t és a hasonló testépítő oldalakat ott biztos találsz edzésterveket is.
2010. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 clint ***** válasza:

Kamu.

Miért szted, a muscle magazinok scitec tesztjein, az előtte-utána fotók nem kamuk?

Én is résztvettem a fotókon, de csak azokat rakták az ujságba akiken látszott különbség.

A léényeg az volt, hogy csináltak egy fotót hidegen az emberről, amikor meg ment másodjára jól bedurranva, volt és rá is feszitett, nemegynek kiirták, hogy 5 kg-6kg izomnövekedés 30 nap alatt, garantáltan kamu!!!

Sose higgyetek ennek az előtte-utána dolognak!!

Ez a kép elvileg azt mutatja, hogy a srácnak kb 8 centit nőtt a karja egy fél év alatt. Kizárt! Még szteroid kupacokkal is!!!!

2010. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen a 8cm karon fél év alatt, jó genetikával tud ennyit fejlődni egy kezdő (jó edzéssel, étrenddel), erről a szintről viszont már sokkal nehezebb lesz elmozdulnia az is biztos.
2010. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 clint ***** válasza:

Fél év alatt egy jó genetekivál ha 3-4 cm nősz az is nagyszerü.

De nem 8-at, azért egy jó genetikával rengeteg testépítő van, és nem fél év alatt nőtt ennyit.

Egy kezdőknek rendezett testépitő versenyen, bőven elindulhatsz egy 43-as karral azért, kismillió remek genetikával rendelkező ember indul de nem fél év alatt, szteroidokkal sem.

2010. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehetséges ennyit fejlődni. De azért, mert valami lehetséges, nem jelenti azt, hogy mindenki képes rá.
2010. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1-2-3-nál nem feszített be a srác, a 4.-nél igen. Egyébként fél év alatt 0-ról, minőségi kajával el lehet érni ezt a szintet.
2010. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valaki tudna ilyen edzéstervet mondani, amitől így megizmosodhatok fél év alatt?? Tudnátok berakni még iylen elképesztő képeket emberekről?
2010. aug. 9. 09:11
 9/13 anonim ***** válasza:
saját magadnak találj ki edzéstervet mert teérzed mi tesz neked jót soha ne kérj mástól az izmososdás kulcsa haver semmi más csak ha motivált vagy és nemcsak fellángolás az egész és minden napp emelni a vasat kivéve szombat vasárnap és mellete sokat kell enni és vegyél tápkieget is pl:volumass 35 mellé kreatine monohydrate ha nincs rá keret akkor marad a sima evés de akkor igyálsok tejet egyél tojást és szoktasd hozzá magad a nagy evésekhez persze csak ha cingár vagy és tömeg kell és egyél sok hust meg rizset halat krumplit füzeléket mindent és 3 óránként egyél és minden edzés számit legyél motivált.
2010. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
clint:igazad van jól mondod a sciteces képeken ez van ja elötte nemfeszit és besincs duranva uttánna meg bedurran és ráfeszit ilyet énis tok csinálni bármikor sőt bárki nem kell ahoz scitec teszt
2010. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!