Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiuk ti milyen fajta ruhát...

Fiuk ti milyen fajta ruhát "öltöztetet" részesítitek előnybe egyszerű sportoláshoz?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be jobban?

Lazább alsó és felső, vagy inkább ami jobban feszül a testre? És melyik fajta anyag a jobb választás.

Egyszerű általános sportolásról van szó, futás, kocogás, kerékpározás és egyebek.



2020. szept. 14. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Tapadóst
2020. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen funkcionális anyagból! Ami nem szívja fel az izzadságot (mint pl. a pamutpólók).

A fazonja szerintem kb. ízlés-tetszés kérdése. Miben érzed jól magadat.

Van, aki azt szereti, ha a kockás hasa, vagy feszülős melle jól látszik. Van aki meg pont ellenkezőleg.

2020. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Izzadós vagyok, így felül a technikai pólók helyett sokkal jobban bejöttek a pamut pólók. Így is, úgy is megizzadok, előbbinél mindenemen folyik le, utóbbi beszívja, majd nagyobb felületen párologtat. Télen póló felé melegítő felső vagy pulóver, mivel sálat -10 alatt sem hordok, olyankor garbós nyakút veszek fel, és mindez minden esetben lógós, nem feszülős.


Lent pedig nyáron egyszerű rövidnadrág, télen lógós melegítőalsó, a kettő között van hogy feszülős futó hosszúnadrág. Terepre van egy olyan nadrágom, ami valahol a bozótalsó és a melegítőalsó között van, bírja a tüskés bozótot is, egyes részei feszülnek, de a bozótalsónál némileg vastagabb, a melegítőalsónál vékonyabb. Lábszárvédőt csak hóban használok.

2020. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van. Pamut póló a legjobb. Nem ezek a fancy néven technikainak nevezett poliészter műszálas hulladékok.
2020. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4:

5-ös vagyok. Azt nem mondanám, hogy a pamut póló a legjobb, de jobb a műszálas ruháknál, legalábbis nyári pólónak. Igazából a legjobb a merinó, csak az jóval drágább.

2020. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint 3-as és 5-ös voltam...
2020. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van több féle is, mikor melyiket veszem fel. Van laza szabadidőm meg olyan passzos is mint a leggings amit a csajok hordanak. Szerintem mind kettő jó, mondjuk a hűvös az idő akkor jobban szeretem a testre feszülőst, mert valamiért abban kevésbé érzem a szelet.
2020. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1-es el én egyet értek. Nálam is a tapadós nem laza ruházatot használok sporthoz. De én nem adok sok ezer forintot a mindenféle edző ruhákért. Annyit szerintem nem érnek. Sima póló meg leggings amit meg lehet venni szinte mindenhol ez a leg egyszerűbb szerintem.
2020. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!