Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom átvinni a hátraszal...

Hogy tudom átvinni a hátraszaltóm földre?

Figyelt kérdés
Trambulinba tökéletesen megy. Hogy a legcélszerűbb elkezdeni földön? 1 hét alatt kéne megtanulnom.

2020. szept. 16. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menny le egy torna klubba keress edzést, lehet hogy egy nap alatt megtanulod. :P
2020. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Csak el kell kezdeni.Szivacson, ha lehet.Mi anno középsuliban tesiórák végén kezdtünk el szórakozni vele.Kihúztuk a szivacsot és elkezdtünk ugrálni.Nem kell megijedni tőle.Fontos, hogy ne hátrafele ugorj hanem egyenesen felfelé, húzd fel a lábaidat a levegőben a hasadhoz és csak akkor fordulj amikor már fent vagy.Volt olyan akinek 3-4 próba után sikerült.1 hét alatt simán kivitelezhető ha gyakorlod.Ha van rá mód keress valakit aki ért hozzá.
2020. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt nem írtam, de szertornázok évek óta és komolyabb elemek is mennek(csavar, arábel, ilyenek)

A hátraszaltóm mindig bajos volt (és igen, a csavart szupléből tanultam) és nem is nagyon akartam gyakorolni mert nem kellett gyakorlatomhoz. Most viszont már saját magam miatt is zavar hogy konolyabb elemeket tudok de helyből hátrát nem. Rundelből sima

2020. szept. 17. 15:31
 4/5 anonim válasza:
100%
Akkor pedig csak a gyakorlás hiánya lehet a gond.Hajrá,biztos menni fog.
2020. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már küzdök vele:)
2020. szept. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!