Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek sportol...

A szüleim nem engednek sportolni a koronavírus miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim ma kijelentették, hogy ne járjak edzésre, amíg vége nem lesz a járványnak, mert nem akarják elkapni a koronavírust. Ezzel csak az a probléma, hogy valószínűleg akkor fél évig nem fogok tudni edzésre járni. Lett volna pár versenyem és jó lenne ha nem engednék le pont most. Pedig az egész család mindenfelé járkál, nem gondolnám, hogy az én edzésem lenne a legnagyobb probléma.

Egyébként atlétizálok és 16F



2020. szept. 23. 22:01
1 2 3
 1/27 petwoórk155 válasza:
28%

hát én othoni sportokat csinálok pobáldki te is

néhány atlétikai feladatokat othon is lehet csinálni

2020. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%

Megértem a szüleidet, minimalizálni akarják a fertőzés esélyét. Ha elkapod, akkor lehet, hogy olyan szövődményeid lesznek, hogy később sosem tudsz versenyezni.

Nekem ma mondta a gyógytornász, hogy 2-3 hónapig nem bringázhatok. Magyarán lehet, hogy fél évig, ha hideg, csapadékos tél lesz.

Szerintem te sokkal jobb helyzetben vagy.

2020. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
Sajna nem sokat tehetsz, az ő házuk, az ő szabályaik. Válassz mi a fontosabb, ha a sport, akkor esetleg nézz valami kolit...
2020. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
Ne engedd őket média közelébe. Nem tesz jót az agymosás...
2020. szept. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

"Ha elkapod, akkor lehet, hogy olyan szövődményeid lesznek, hogy később sosem tudsz versenyezni."


Honnan szülted ezt a marhaságot? 16 éves, fiatal, egészséges srác. Tünetmentesen vészelné át a vírust. Meg se kottyanna neki.

2020. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
20%

Mondd azt nekik, hogy nem jársz, kamuzd azt, hogy máshol vagy!


5: Majd mindjárt hőzöngve sorolni kezdik az ellenpéldákat. :)

2020. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Az agymosást hangoztató agymosottaknak feltűnt, hogy augusztusban 0.5% volt a pozitív tesztek aránya, most pedig már 10%?
2020. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%

"Honnan szülted ezt a marhaságot? 16 éves, fiatal, egészséges srác. Tünetmentesen vészelné át a vírust. Meg se kottyanna neki."


1. Nagy eséllyel neki meg sem kottyan, de ez nem 100% és volt már példa rá, hogy fiatalt döntött le.

2. A hosszabb távú szövődményekről még keveset tudunk.

3. Gondolom otthon nincs karanténban a gyerek, a szülők óvatossága pedig sz@rt sem ér, ha a gyerek beviszi a családba a fertőzést, mert "meg se kottyanna neki".

2020. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%

#7


Te is jól járnál ha nem olvasnád a híreket. Nem veszed észre, hogy át vagy verve?

2020. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

Mi az, hogy meg se kottyanna neki??!!

Tegnap mondta Cilike, hogy egészséges embereken vannak lélegeztetőgépen!!

Mindmeghaluuuunk!!!!

2020. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!