Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csinálom a fekvőtámaszt,...

Ha csinálom a fekvőtámaszt, akkor már az elsőnél nem tudom kinyomni magam, mert a könyök hajlatom megroppan, ez mitől van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 16:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

xd bocs, van a kérdésemben egy pici ellentét:D

18L, 58kg, 168cm-nem tudom, h ezek számítanak-e

2010. aug. 7. 16:11
 2/11 anonim válasza:
talán tenisz könyököd van,mint nekem,és nekem is szokott ropogni,de nem mostanábba már nem ropog,lehet mert a fekvő miatt megszokta vagy nem toom,de a lényeg ,hogy már fájni se fáj,de még mindig teniszkönyököm van.Szerintem ha csinálod egy idő után már nem fog,Szerintem
2010. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
használj ízület védő készítményt melegíts és nyújts előtte.
2010. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
milyen szert használjak?krémet?
2010. aug. 9. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
roppan, de fáj is?
2010. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak megroppan, mindjárt az első támasznál, ezért nem nyomom ki magam, fájni nem fáj
2010. aug. 9. 15:40
 7/11 anonim válasza:
nekem is szokott néha,de nekem fáj is akkor
2010. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ropog a könyököd, de nem fáj, és ezért abbahagyod a gyakorlatot, amit egyébként a roppanással nem törődve meg tudnál csinálni?


ez esetben szerintem az a probléma, hogy nem melegítettél be, csak úgy nekiálsz fekvőzni. a roppanás nem gáz, nekem is ilyenek az itületeim, ha bemelegednek, nem ropognak. amíg nem fáj, addig nincs vele probléma.

2010. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
itületeim:izületeim
2010. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsónak, amíg nem fáj, addig nincs akkor baj??


lehet, h a bemelegítés hiánya a baj, de pl tesiórán is ugyanezt csinálja, akkor pedig eléggé be vagyok "melegedve"

2010. aug. 9. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!