Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme ebben a korban...

Van értelme ebben a korban elkezdenem az akrobatikus rock 'n' rolt-t? Több lent...

Figyelt kérdés
Másodikos koromban kezdtem rokizni, de a csapatom kb másfél/két év múlva elhagyott, így én is abba hagytam(anyukám nem engedte, hogy folytassam, mert vissza akartak tenni a kezdőkhőz) kb másfél év kihagyás után újra kezdtem, de persze h a kezdőkhőz kerültem... anyukám ezt nem nézte jó szemmel és kb egy év múlva abba hagytam megint... most nyolcadikos vagyok és szeretném újra kezdeni. Lenne értelme ebben a korban? Nekem nagyon hiányzik az, hogy valamit sportoljak és eddig a roki vált be legjobban ez ellen. Anyukám is változott azóta és most már nem szól bele a dolgaimba.

#sport #tánc #Akrobatikus rock'n' roll
2020. okt. 11. 19:51
 1/2 anonim válasza:

persze, hogy lehet értelme 😊

Nem szeretnélek elkeseríteni, világbajnok egészen biztos, hogy nem lesz belőled vagy a csapatodból, de amíg a mozgás öröme és esetleg a családias versenyek megfelelnek neked, addig nincs olyan, hogy nincs értelme 😊

2020. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
végül elkezdtél újra rockyzni?
2021. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!